TANSZÉK / HÍREK

2015-05-15 01:06

A BME Építészmérnöki Kar Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszéke lehetőséget kínál 10-15 hallgató (bármely évfolyam) számára, hogy részt vegyen egy nemzetközi együttműködés keretében szervezett projektünk folytatásában Erdélyben, 2015. július 19 - augusztus 16. között.

Az együttműködő partnerek: Maros Megyei Múzeum (Marosvásárhely), Humboldt-Universität zu Berlin (Institut für Archäologie), Universität zu Köln (Archäologisches Institut), Pécsi Tudományegyetem Régészeti Tanszék, ELTE TTK Geofizikai Tanszék (Budapest), Babeş-Bolyai Tudományegyetem Kolozsvár (Ókortörténeti és Régészeti Intézet),

Fachhochschule Erfurt (Fachrichtung Konservierung/Restaurierung), BME Építészmérnöki Kar Budapest (Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék)

Jelentkezés: a honlapról letölthető jelentkezési lap kitöltésével és elküldésével a limes.orientalis@gmail.com címre

A tervezett programról tájékoztatót tartunk 2015. május 28-án csütörtökön 15.00 órakor a K.255 teremben!